مطالبه ی پایگاه عدالتخواهان از دادستان محترم مرکز استان جهت سلب صلاحیت بازپرس رسیدگی کننده به پرونده های مفاسد اقتصادی کلان شیلات و راه و شهرسازی گلستان +عکس

پیرو درج اخبار مفاسد و انحرافات اقتصادی ادارات کل شیلات و راه و شهرسازی استان سیاست زده ی گلستان و با عزم جدی مقامات قضایی استان بالاخص جانباز سرافراز دفاع مقدس دکتر هادی هاشمیان رئیس کل تلاشگر دادگستری و حجت الاسلام والمسلمین حسینی دادستان محترم مرکز استان برای متهمین این مفاسد و انحرافات کلان و چند صد میلیاردی در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان تشکیل پرونده گردید.

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران” پیرو درج اخبار مفاسد و انحرافات اقتصادی ادارات کل شیلات و راه و شهرسازی استان سیاست زده ی گلستان و با عزم جدی مقامات قضایی استان بالاخص جانباز سرافراز دفاع مقدس دکتر هادی هاشمیان رئیس کل تلاشگر دادگستری و حجت الاسلام والمسلمین حسینی دادستان محترم مرکز استان برای متهمین این مفاسد و انحرافات کلان و چند صد میلیاردی در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان تشکیل پرونده گردید.

بیشتر بخوانید

*  حضرت آیت اله رئیسی! حاکم بودن جریان سیاسی خاص و متمایل به فتنه آمریکایی ،صهیونیستی۸۸ و مافیای قدرت و ثروت حاکم در استان سیاست زده گلستان , دلیل عدم برخورد و یا حمایت از متهمین فساد کلا ن شیلات میباشد!!

اکنون ماه هاست که از تشکیل پرونده ی قضایی برای متهمین هر دو پرونده می گذرد و در شعبه ی سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب گرگان پرونده ی این متهمین همچنان مورد توجه مردم ولایی و جریانات انقلابی قرار دارد.

متاسفانه باید به صراحت رویه ی قضایی و نوع برخورد بازپرس محترم شعبه ی سوم بازپرسی دادسرای مرکز استان را مورد نقد قرار دهیم.نقدی که در هر دو پرونده ی مذکور(هم شیلات و هم راه و شهرسازی)به صورت آشکاری وارد می باشد.

نوع برخوردی که با چشم بستن بر قوانین قضایی و اصول دادرسی کیفری زمینه ی آزادی و گریز متهمین هر دو پرونده را فراهم کرده است.

در هر دو پرونده از تمهیداتی که قانون برای برخورد با متهمین و بویژه متهمین مفاسد اقتصادی در نظر گرفته چشم پوشی شده است تا منحرفین اقتصادی با فراغتی مثال زدنی در محل وقوع جرائم(ادارات کل مورد نظر)هر چه دوست دارند در قبال اسناد و مدارکی که جرائم آنها را ثابت می کند انجام دهند!؟

نه تنها بازپرس محترم این پرونده ها از قرار تأمین وثیقه برای حفظ و مصلحت بیت المال و محدود کردن قانونی متهمین خودداری کرده بلکه یکبار دیگر از صدور یک قرار ضروری(قرار نظارت قضایی)خودداری کرده است تا ضمن زیر پا گذاشتن قانون دادرسی از امحاء اسناد و مدارک تخلفات و جرائم خودداری کرده باشد!یعنی در هر دو پرونده از دو قرار ضروری در برخورد با متهمین فساد کلان اقتصادی به شکلی عجیب و قابل تامل خودداری شده است.

با توجه به آنچه گفته شد و در کنار حواشی مانند اینکه متهمین فساد کلان اقتصادی شیلات به اسناد و مکاتبات محرمانه ی پرونده هم دسترسی پیدا کرده اند که این خود حاشیه ی قابل تامل دیگری بشمار می رود،از دادستان تلاشگر مرکز استان گلستان انتظار می رود در اسرع وقت نسبت به سلب صلاحیت رسیدگی پرونده از بازپرس رسیدگی کننده اقدام نموده تا زمینه ی رسیدگی عادلانه و منطبق با سیاست های فساد ستیزانه ی قوه ی قضائیه و حضرت آیت الله رئیسی در خصوص این پرونده های کلان فراهم شود

 

برگ ابلاغیه ی ارسالی برای احدی از متهمین مفاسد اقتصادی شیلات گلستان

مطالبه ی پایگاه عدالتخواهان و مطالبه گران از دادستان محترم مرکز استان جهت سلب صلاحیت بازپرس رسیدگی کننده به پرونده های مفاسد اقتصادی کلان چند صد میلیاردی شیلات و راه و شهرسازی گلستان

تصاویر فوق برگرفته شده از پایگاه اطلاع رسانی قوه ی قضائیه می باشد.